Choď na obsah Choď na menu

Serie A: Benevento 1 - Lazio 5

Používáte fotbalový dres 2017-2018 před televizí nebo na místě hry, aby jste rozrušili svou oblíbenou fotbalovou hvězdu, jako bych to udělal? Italský fotbalový klub Lazio udeřil Beneventa 5-1 v akci Serie A v neděli. Toto je nejlepším začátkem Lazio v sezóně Serie A s 26 brankami a 25 body vyhrál po prvních 10 zápasových dnech. Lazio předběžně drží třetí místo v tabulce Serie A s 28 body. Benevento je ve spodní části stolu, když v této sezoně nedosáhl 11 bodů.

Podívejme se na hru. Lazio po pouhých čtyřech minutách do zápasu, zatímco dopředu Ciro Immobile zdvojnásobil vedení o devět minut později. Lazio záložník Adam Marusic vstřelil třetí gól v 24. minutě. Marocký obránce Achraf Lazaar si po deseti minutách do druhé poloviny vyrovnal Benevento. Italský záložník Marco Parolo vstřelil čtvrtý gól v 76. minutě, zatímco portugalský dopředu Nani přidal páté 10 minut později, aby uzavřel 5-1 vítězství. Dále poskytujeme dresy pro dospělé, ale také pečlivě navrhujeme Dětské fotbalové dresy pro vaše děti.