Choď na obsah Choď na menu

Burnley 0 - Arsenal 1

Fotbalisté Arsenalu s Petrem Čechem v brance zvítězili v 13. kole anglické ligy díky penaltě v nastavení 1:0 na hřišti Burnley. Arsenal zlomil překvapení ligy a stanovil rekord. Fotbalové dresy Arsenal je v poslední době velmi horký!

Zápas spěl k bezbrankové remíze, v nastavení ale Tarkowski fauloval v šestnáctce. Sánchez nařízenou penaltu umístil k tyči, a přestože gólman Pope vystihl směr, první porážce Burnley po třech zápasech nezabránil.

Arsenal už potřetí v řadě urval výhru nad Burnley v nastavení druhého poločasu. Souboj z loňského října rozsekl jediným gólem v 93. minutě stoper Laurent Koscielny, skóre lednového střetu 2:1 určil až v 98. minutě Alexis Sánchez, shodou okolností také z penalty. Dramatické zápasy těchto dvou celků tak stanovily nový rekord Premier League, žádné jiné utkání v historii ligy se nerozhodlo třikrát za sebou v nastaveném čase.

Fotbalový dres je dokonalým způsobem, jak ukázat svou loajalitu tomuto dominantnímu týmu. Připojte se k okruhu vítěze a získejte od vás svého malého fotbalového milence.