Choď na obsah Choď na menu

Liga mistrů: Nikósie 0 - Real Madrid 6

Real Madrid dal zapomenout na bídné výkony v lize a na půdě Champions League rozstřílel APOEL Nikósii vysoko 6:0. Díky třem bodům si zajistil postup do osmifinále. Dvěma góly se o to postaral i Ronaldo, který s osmi brankami vede tabulku střelců. Navíc se mu jako třetímu v historii povedlo skórovat v každém z pěti úvodních zápasů.

Real Madrid už v prvním poločase potvrdil roli jasného favorita. Skóre utkání otevřel ve dvacáté třetí minutě Luka Modrić, který se za hranicí vápna dostal k odraženému balonu. Modić se dlouho nerozmýšlel a napřáhl ke střele, která zapadla do dolního rohu domácí brány.

Ve druhém poločase Real pokračoval tam, kde na konci první půle skončil. Ve čtyřicáté deváté minutě se po Marcelově centru hlavou prosadil Cristiano Ronaldo. Tentýž hráč o pět minut později zvýšil už na 0:6, kdy využil presinku Karima Benzemy, který donutil domácího brankáře ke ztrátě míče, a Ronaldo tak mohl dopravit míč do odryté sítě. Real svého soupeře smetl jasně 0:6.