Choď na obsah Choď na menu

Nejnovější skóre fotbalového utkání

Leicester City - Tottenham Hotspur 2:1. Podobně jako o víkendu proti West Bromu se Tottenhamu nevyvedl vstup do zápasu. Leicester se už ve třinácté minutě dostal do vedení. Jamie Vardy si naběhl na centrovaný balon za zkamenělou obranu Tottenhamu a efektivním a efektním lobem přehodil bezmocného Llorise.

Manchester United zvítězil na hřišti Watfordu 4:2 a přiblížil se konkurenčnímu City na pět bodů. Bleděmodří ale mají zápas k dobru. O osudu utkání rozhodli rudí ďáblové již v prvním poločase, který vyhráli 3:0 i díky dvěma gólům Younga.

Po změně stran sice domácí sršni zápas dvěma góly zdramatizovali, ale v závěru přidal pojistku Lingard. O poznání méně se dařilo Tottenhamu, který potřetí v řadě nedokázal vyhrát, když padl na půdě Leicesteru City 1:2. Z pátého místa v tabulce se tak kohouti mohou propadnout až na sedmou pozici. Alespoň malou radost si udělal útočník Harry Kane, který dal desátý gól v sezoně a dotáhl se na nejlepšího střelce soutěže Salaha.