Choď na obsah Choď na menu

Olympiakos 0 - Barcelona 0

Uruguayský útočník vydržel další frustrující Halloween, Barcelona se nepodařilo vstřelit do hry ve skupině Ligy mistrů poprvé za pět let od roku 2012. Roberto trpí utrpením zranění v lize mistrů mistrovství v průběhu jeho 0-0 remízy s Olympiacos. Messi pětkrát zastavil brankář Silvio Proto. Má jen tři cíle k jeho jménu v letech 2017-2018. Minuty před finálovým píšťalím se na hřišti dostal řecký fanoušek, který nosil fotbalový dres 2017-2018, a objal Suareze a Messiho předtím, než byli odvedeni správci.

Katalánci, kteří své první body udělali ve čtyřech utkáních, měli dvě třetiny vlastnictví a tvrdě tlačili na vítězný gól na ohlušující opozici fanoušků na stadionu Karaiskakis.

Ale Suarez v jeho nejlepším případě nebude ovlivněn žádnou z těchto věcí a Barcelona potřebuje tuto verzi uruguayského záda. Vzhledem k tomu, že s 30-letým státem v jeho současné podobě, Catalans je nepravděpodobné, že vyhrát Ligu mistrů. Vítejte v našem eshop FC Barcelona a koupíte fotbalové dresy.